Znajdź reklamę
bustop-h

Public transport advertising

Wpraw swoje reklamy w ruch i bądź widoczny w całym mieście.
Get free offer
Our partners
Our partners

Czym jest reklama na autobusach i tramwajach?

Reklama, która wykorzystuje zewnętrzną powierzchnię pojazdów komunikacji miejskiej. Oklejając pojazdy swoją reklamą, zyskujesz mobilny, ciekawy nośnik, który dociera to ogromnej ilości odbiorców każdego dnia.

onbus-types

on-bus-types-1

on-bus-types-1

Najbardziej popularna forma reklamy na autobusach, polegająca na oklejeniu całego tyłu pojazdu. Wybór takiego rozmieszczenia reklamy na pojeździe znacznie zwiększa ekspozycję oraz widoczność kampanii nawet ze znacznej odległości.

Prices:

1 350 zł - 2 500 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 1 500 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

on-bus-types-2

on-bus-types-2

Przy kampaniach o większym budżecie idealnym rozwiązaniem jest oklejenie całej powierzchni autobusu lub tramwaju. Wybierając taką formę, maksymalizujesz efekty swojej kampanii - duża powierzchnia reklamowa oraz długi czas ekspozycji odbiorców to Twoj przepis na sukces.

Prices:

3 500 zł - 18 000 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 5 900 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

Dlaczego warto reklamować się na pojazdach?

Bądź widoczny ze swoją kampanią!

1

Ogromna liczba potencjalnych klientów już czeka, aby zapoznać się z Twoją mobilną reklamą.

2

Atrakcyjna forma i długi czas ekspozycji sprawiają, że reklama na pojazdach jest łatwo zapamiętywana przez odbiorców.

3

Taka kampania charakteryzuje się relatywnie niskimi kosztami dotarcia do odbiorców.

4

Nowoczesny i estetyczny wygląd reklam nie tylko przyciąga wzrok, lecz także tworzy wizerunek Twojej marki.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Advertisement surfaces in our offer

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się kontakt@znajdzreklame.pl
Reklama w internecie

Twoja reklama w Internecie

Uzupełnij swoją kampanię skuteczną reklamą w Internecie.

Pozyskaj nowych klientów poprzez wzmocnienie przekazu i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Zorganizujemy i przeprowadzimy kampanię online, która zmieni oblicze Twojej marki. Sprawdź jak działa reklama w internecie i jakie efekty możemy zapewnić Twojej firmie.

Dowiedz się więcej
Reklama Facebook Ads 17 mln to liczba aktywnych użytkowników Google w Polsce, do których możesz dotrzeć ze swoją reklamą
Reklama Google Ads 26.5 mln to roczna liczba zapytań jaką generują wszyscy użytkownicy Google

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Poczucie znajomości przekazu, wcześniejszego z nim kontaktu sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego serfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i, po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Skontaktuj się: +48 794 428 537

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 30 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

We take care of your campaign from A to Z

W naszej bazie znajdują się tysiące powierzchni reklamowych w całym kraju. Razem z nami możesz stworzyć swoją kampanię zewnętrzną na nośnikach takich jak billboardy, citylighty czy też reklamy w środkach komunikacji miejskiej, lub też w internecie dzięki zastosowaniu szerokiej palety form reklamy online. Wszystkie zewnętrzne powierzchnie reklamowe oraz sposoby reklamy w internecie sprawdzisz szczegółowo w naszych zakładkach na górze strony. Dla jeszcze lepszych efektów połączymy te dwa media w jedną kampanię tak, aby Twoja marka rozwijała się już od pierwszego dnia naszej współpracy.
Aby sprawdzić jaka forma reklamy jest dla Twojej marki najlepsza, wyślij nam formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj. Po wstępnej analizie nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od wysłania zgłoszenia. Będziemy wtedy mogli porozmawiać o Twojej firmie, jej potrzebach i planach, po to, aby móc przygotować ofertę zoptymalizowaną do indywidualnych oczekiwań. W większości przypadków nasza oferta jest gotowa jeszcze tego samego dnia.
Nie - nasza propozycja kampanii reklamowej, przygotowana pod kątem potrzeb Twojej marki, jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do współpracy. Za jej pomocą chcemy Ci pokazać, co dokładnie możemy zrobić dla rozwoju Twojej firmy, ale to Ty decydujesz, czy chcesz realizować z nami kampanię.
ZnajdźReklamę.pl jest obecne na rynku reklamowym już od siedmiu lat, w ciągu których udało nam się zrealizować wiele skutecznych kampanii, zarówno zewnętrznych, jak i tych w internecie. Posiadamy duże, praktyczne doświadczenie i ciągle rozwijamy swoje kompetencje, aby tworzyć jak najlepsze, najciekawsze i najefektywniejsze reklamy dla naszych klientów.

Otrzymaj bezpłatną wycenę na reklamę na autobusach i tramwajach

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
Czy chcesz otrzymać darmową wycenę na reklamę w Internecie? *
* pola wymagane
rodo-3
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
 • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
 • Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej kampanii, od wydruku, przez montaż ,aż po wynajem nośników.
 • Wynajęliśmy już ponad 10 000 nośników reklamowych w całym kraju.