Znajdź reklamę
Billboardy reklamowe

Billboardy reklamowe w całej Polsce

Wynajem billboardów reklamowych na terenie całego kraju
Get free offer
Our partners
Our partners

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 30 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Sprawdź, w jaki sposób reklama na billboardach może rozwinąć Twój biznes

Billboardy to tradycyjna, popularna i, co najważniejsze, to jedna z najskuteczniejszych form reklamy outdoorowej. Ich skuteczność kryje się w odpowiedniej lokalizacji, stałej ekspozycji oraz przyciągającemu wzrok komunikatowi. Duże, dobrze oświetlone banery na budynkach lub dedykowanych konstrukcjach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu to sprawdzony przepis na Twój sukces.

Billboard advertisements in our offer

Billboard 12m<sup>2</sup>

Billboard 12m2

Najtańsze i najczęściej stosowane billboardy reklamowe w Polsce o wysokim wskaźniku zwrotu inwestycji. Wykorzystywane są zarówno w mniejszych kampaniach o regionalnym zasięgu, jak i w reklamach o ogólnokrajowym charakterze.

Prices:

590 zł - 1 190 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 890 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, lokalizacji, oświetlenia, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

Dimensions: 5.04 x 2.38m
Surface size: 12 m2
Lighting: optional
Liczba nośników w bazie: 15 711

Billboard 18m<sup>2</sup>

Billboard 18m2

Billboardy o większej powierzchni, dzięki czemu reklama jest bardziej eksponowana, łatwa do zauważenia i zapamiętania. Są to nośniki usytuowane w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, często stawiane na specjalnych konstrukcjach zapewniających doskonałą widoczność z większych odległości.

Prices:

1 200 zł - 3 990 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 2190 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, lokalizacji, oświetlenia, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

Dimensions: 6 x 3m
Surface size: 18 m2
Lighting: optional
Liczba nośników w bazie: 5 605

Czy reklama billboardowa jest dla Ciebie?

Billboardy są formą promocji, która sprawdza się praktycznie w każdym biznesie – bez względu na jego specyfikę, zasięg, posiadany budżet czy rozmiar przedsiębiorstwa. Małe i średnie firmy mogą wykorzystywać billboardy do lokalnej promocji swojej oferty. Duże korporacje z powodzeniem używają tych nośników podczas organizacji działań o ogólnopolskim zasięgu. Cena za realizację skutecznej kampanii billboardowej zaczyna się już od zaledwie 1500 złotych miesięcznie.

Dlaczego reklama na billboardach Ci się opłaca?

0% Właśnie taka jest szansa na zablokowanie tej formy reklamy.

W przeciwieństwie do reklamu w telewizji lub internecie, reklamy billboardowej nie można wyłączyć lub zablokować. Dzięki temu masz pewność, że dotrzesz do wszystkich swoich potencjalnych klientów.

55% Taki odsetek przechodniów oraz kierowców zwraca uwagę na billboardy

Rozmiar oraz odpowiednie rozmieszczenie billboardów sprawiają, że ludzie chętnie na nie patrzą. Tak zbudujesz wizerunek Twojej marki i dotrzesz do większego grona odbiorców.

80% Właśnie tylu odbiorców zapamięta Twój billboard.

Dobrze zaplanowany i zaprojektowany billboard sprawia, że ta forma reklamy łatwo zapada w pamięć. Dzięki niej Twoja marka zyska wielu nowych odbiorców, którzy z większym prawdopodobieństwem zdecydują się właśnie na Twoją ofertę.

Dlaczego warto wybrać reklamę na billboardach?

Nie daj się pominąć.

1

To najbardziej popularna forma reklamy, do której ludzie są przyzwyczajeni i szukają na niej informacji.

2

Billboardy cechują się najlepszym współczynnikiem ceny do liczby potencjalnych odbiorców.

3

Duża liczba nośników w całej Polsce zapewnia doskonałą ekspozycję dokładnie tam, gdzie są Twoi klienci.

4

Billboardy stawiane są w lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu, co maksymalizuje liczbę odbiorców, a więc Twoich potencjalnych klientów.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Advertisement surfaces in our offer

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się kontakt@znajdzreklame.pl
Reklama w internecie

Twoja reklama w Internecie

Uzupełnij swoją kampanię skuteczną reklamą w Internecie.

Pozyskaj nowych klientów poprzez wzmocnienie przekazu i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Zorganizujemy i przeprowadzimy kampanię online, która zmieni oblicze Twojej marki. Sprawdź jak działa reklama w internecie i jakie efekty możemy zapewnić Twojej firmie.

Dowiedz się więcej
Reklama Facebook Ads 17 mln to liczba aktywnych użytkowników Google w Polsce, do których możesz dotrzeć ze swoją reklamą
Reklama Google Ads 26.5 mln to roczna liczba zapytań jaką generują wszyscy użytkownicy Google

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Poczucie znajomości przekazu, wcześniejszego z nim kontaktu sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego serfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i, po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Skontaktuj się: +48 794 428 537

We take care of your campaign from A to Z

After contacting us and letting us know what your needs are, we create a personalized rental offer for your convenience. The offer contains billboard addresses, their photos and predicted turnout. It's also possible to see where the billboard is on the map.

After appropriate ad carriers have been chosen, we sign a contract digitally. After that, the graphic project is sent to be printed. If you do not have a project, we can take care of that.

When the time is ripe for your ad to be displayed, we’ll get it up on the billboards and you’ll get a photo confirmation. We'll also send you an invoice via e-mail. Your ad is already up and running!
The cost is dependent upon many factors. The main issues that determine it are the type of billboard, the city and location of the ad carrier and the length of your campaign. The least expensive billboards in special last minute offers start with only 550 PLN net per monthly campaign.
The usual length of time for a rental contract is one month. The shortest possible length is two weeks. For campaigns lasting longer than three months, we can offer you attractive discounts.
Our offers are always completely free. We answer inquiries as fast as possible – when our office is open, the average answering period is fifteen minutes. We do everything we can to meet the expectations of our customers, so we are often able to prepare an offer regardless of the time of the day or the day of the week.
Yes, a graphic project is necessary to run a campaign. However if you do not have anyone that is capable of creating a graphic project, this isn't a problem. We can do it for you.
Our offers are presented in a specifically designed system, that was created in order to present all information in a clear and concise manner. Location, photos and the price of every ad carrier is provided in one place. The possibility of quick and convenient selection of your ad carrier makes communication exceedingly easy and hastens the process of preparation for your campaign.

Otrzymaj bezpłatną wycenę na billboardy reklamowe

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
Czy chcesz otrzymać darmową wycenę na reklamę w Internecie? *
* pola wymagane
rodo-3
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
 • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
 • Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej kampanii, od wydruku, przez montaż ,aż po wynajem nośników.
 • Wynajęliśmy już ponad 10 000 nośników reklamowych w całym kraju.